Přeskočit na obsah

O Projektu

Rezidence Kolovraty je novostavbou, kterou tvoří rodinné domy a bytové domy. V nabídce jsou aktuálně všechny dispozice od 2+kk až po 4+kk. Každý si může vybrat podle svých potřeb velikost bydlení, která přinese nejen potřebné zázemí, ale také skutečný domov.

Byty i rodinné domy vynikají vysokým standardem s důrazem na detail. Luxusní italské dlažby, kvalitní podlahy, prestižní vybavení koupelen či velkorysé interiérové dveře se skrytými panty jsou součástí každého bytu. I ten nejmenší přinese pohodlí a servis, který je pro nás přirozenou součástí staveb, které nabízíme. K dispozici je tak bydlení ve vyšším standardu, který se týká použitých materiálů při výstavbě celého komplexu, tak při vybavení jednotlivých bytových jednotek. To vše za ceny, které jsou vzhledem k provedení optimální. Chceme nabídnout plnohodnotné bydlení, která splní vaše náročné očekávání. Dáváme k dispozici opravdový domov.

V aktuální etapě nabízíme do prodeje 4 bytové domy. Následovat bude prodej dalších 4 bytových domů, které budou k dispozici v průběhu roku 2025.

Na byty navazuje stavba 25 řadových rodinných domů s pozemky 120 – 240 m². Domy jsou v dispozici 4+kk o 108 m² obytné plochy. Aktuálně je k dispozici 13 rodinných domů, které čekají na své budoucí majitele. Pokud i vy chcete žít v novém, moderním komplexu, který je otevřený, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí, jste na správné adrese.

Hypotéka Dotovaná hypotéka 3.49% Do centra vlakem 500m od areálu
Rohlík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost ZŠ, MŠ, zdravotní centrum, aj.

Galerie rodinných a bytových domů

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme na kvalitu. Nevyužíváme nejlacinější materiály, se kterými se na stavbě dá ušetřit několik stovek tisíc korun, ale které v dlouhodobém horizontu prodraží vlastní nemovitost i o několik milionů na opravách a větších nutných rekonstrukcí. Zakládáme si na kvalitě, aby Váš domov byl díky kvalitní stavbě i Vaším domovem.