Přeskočit na obsah

O Projektu

Rezidence Kolovraty je novostavbou, kterou tvoří rodinné domy a bytové domy. V nabídce jsou aktuálně všechny dispozice od 2+kk až po 4+kk. Každý si může vybrat podle svých potřeb velikost bydlení, která přinese nejen potřebné zázemí, ale také skutečný domov.

Byty i rodinné domy vynikají vysokým standardem s důrazem na detail. Součástí každého bytu a domu jsou moderní dlažby, kvalitní podlahy, výběrové vybavení koupelen a například i velkorysé interiérové dveře. Vyšší standard se netýká pouze vybavení interiéru, ale rovněž použitých stavebních materiálů. Přes toto všechno se stále jedná o velmi dostupné bydlení. Nabízíme vám plnohodnotné bydlení, které splní všechna vaše očekávání, dá vám do budoucna pocit jistoty a vytvoří teplo domova.

V aktuální etapě nabízíme do prodeje 4 bytové domy. Následovat bude prodej dalších 4 bytových domů, které budou k dispozici v průběhu roku 2025.

Na byty navazuje stavba 25 řadových rodinných domů s pozemky 120 – 240 m². Domy jsou v dispozici 4+kk o 108 m² obytné plochy. Aktuálně je k dispozici 13 rodinných domů, které čekají na své budoucí majitele. Pokud i vy chcete žít v novém, moderním komplexu, který je otevřený, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí, jste na správné adrese.

Do centra vlakem 500m od areálu
Rohlík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost ZŠ, MŠ, zdravotní centrum, aj.
Práce v centru, život v přírodě Plnohodnotné bydlení

Galerie rodinných a bytových domů

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme po celou dobu na kvalitu. Nesaháme po nejlacinějších materiálech, jimiž lze na stavbě za každou cenu ušetřit, jelikož jejich použití může v dlouhodobém horizontu způsobit majiteli nutnost dalších investic do oprav a rekonstrukcí šplhajících až do řádu statisíců. Vaše dlouhodobá spokojenost je pro nás naprostou prioritou.