Přeskočit na obsah

O nás

Naše společnost má jednoduchou filozofii – investujeme pouze tam, kde to dává smysl. Soustředíme se primárně na rezidenční bydlení, v portfoliu máme ale i celé apartmánové komplexy a rekreační objekty. Realizujeme jak menší projekty o pár bytových jednotkách nebo rodinných domech, tak i ty větší, kde řešíme celou urbanistickou koncepci dané lokality. 

Ať už se jedná o realizaci jakéhokoli rozsahu, vždy se snažíme primárně o vytvoření domova pro naše zákazníky. Zkrátka o to, aby vzniklo místo, které vám nabídne komfortní a kvalitní bydlení pro celou rodinu, prostor pro odpočinek, bezpečí a vydrží po generace.

Napsali o nás

Rozhovor: Daniel Římal (ČSNF)

Číst více

Krize přichází a odchází, trh zůstává

Číst více

Akciové a dluhopisové produkty ČSNF půjdou na pražskou burzu

Číst více

Byty a domy nezlevní. Developerům se to nevyplatí, píše majitel nemovitostního fondu Římal

Číst více

Hranicemi České republiky naše činnost nekončí. Působíme ve střední a západní Evropě.

Naším cílem je vytvořit komfortní a kvalitní bydlení pro rodinný život a prostor pro odpočinek a relaxaci, které vydrží dlouhá desetiletí. Poskytujeme nejen domy a byty, ale také apartmánové domy a rekreační objekty. Zaměřujeme se na prodej vybudovaných projektů a na nabídku vybraných nemovitostí k dlouhodobému pronájmu.

Pro ty, kteří nehledají nemovitost ke koupi, nabízíme možnost investovat své úspory a bránit se tak aktuálně vysoké inflaci. Prostřednictvím dluhopisů a fondu kvalifikovaných investorů máte možnost zhodnotit své peníze minimálně o 7 % ročně a třeba si tak i na nový pěkný domov něco navíc ušetřit. Pokud by vás zajímaly možnosti zhodnocení vašich finančních prostředků, obraťte se na nás.

Při svém působení se snažíme být stále společensky odpovědní a takzvaně i něco vracet. Jako jeden z příkladů můžeme uvést podporu Mysliveckého sdružení Diana Smolotely, jehož dlouhodobě finančně podporujeme ve výsadbě stromků. U příležitosti konání našeho turnaje ČSNF GOLF CUP 2022 jsme vybrali mezi účastníky dokonce 100 tisíc Kč, díky nimž může sdružení bez problému udržovat a rozvíjet svou činnost.

V ČSNF se na pozitivní změny, které svět přináší, připravujeme a ve vybraných projektech plánujeme instalaci fotovoltaiky nejen pro snížení nákladů na provoz společných prostor a vytápění, ale i pro komunitní sdílení tak, aby přebytky z výroby elektrické energie byly využívány především spolumajiteli našich bytových domů.