Přeskočit na obsah

Férová hypotéka

Uvědomujeme si, že cesta k vlastnímu bydlení nespočívá pouze ve vytipování lokality a vyjasnění si představ, jak by váš budoucí domov měl vypadat a jaká kritéria by měl splňovat. Ladění barevných odstínů jednotlivých pokojů a zařizování nábytkem, který bude praktický a zároveň vydrží dětské závody s autíčky, jsou příjemnou tečkou za náročnou cestou k vlastnímu bydlení.

Na začátku důležitého životního kroku převažují praktické překážky, které je potřeba zdolat. Jednou z nich je financování bytu nebo domu. V dnešní době, kdy je na hypotečním trhu plno nabídek, ale ne všechny jsou každému dostupné, musíme počítat také s různými regulacemi, které i při dostatku hotovosti znemožní úvěr na bydlení získat.

Proto vám přinášíme jako součást spolupráce s naší skupinou možnost získat férovou hypotéku. O co jde? Pro snadný přístup k hypotéce vám nabízíme jednorázovou počáteční dotaci. Díky ní snáze dosáhnete na hypotéku a měsíčně budete díky naší dotaci splácet nižší částku, než by tomu bylo bez dotace. Před podpisem kupní smlouvy na vaše bydlení od nás dostanete pevnou částku přímé na váš účet. Žádné splátky, žádné posílání záloh po několika letech bydlení. Hned na začátku spolupráce vám z našich zdrojů zajistíme peníze, které vám usnadní start při pořizování hypotéky. Výše částky se odvíjí od ceny nemovitosti. Příklad? Váš nový byt stojí 9 milionů korun. Při podpisu kupní smlouvy už od nás máte na účtu XY korun. Díky této dotaci jsme schopni původní 6% úrok snížit na přijatelných 3,49 %. Pomáháme vám hned na začátku vašeho snu.

Proč to děláme? Protože si uvědomujeme, že největším hypotečním problémem současnosti nemusí být samotné splácení úvěru, ale vůbec jeho získání. Bance tak i s našimi/vašimi penězi můžete nabídnout vyšší částku z vašich zdrojů. Tím se vám buď zkrátí období, po které hypotéku splácíte, nebo si můžete nastavit nižší měsíční splátky. Na začátku zadlužení tedy máte finanční výhodu, kterou jiní prodejci nemovitostí nenabízí.